O nas

 

 

"Kupowanie nowej sadzonki ma sens, jeśli będzie to duża sadzonka!"

Stare chińskie przysłowie 

 

 

 

Co tu robimy?

 

Naszym głównym celem jest dostarczanie zielonego dobra w postaci dużych sadzonek traw ozdobnych i roślin wieloletnich, które odmienią Twój kawałek ogrodu. Duża sadzonka jest czymś na co zasługuje każdy, zarówno doświadczony pasjonat ogrodów, jak i początkujący, który chce zacząć swoją przygodę na szerokich wodach przydomowego ogrodnictwa.

 

 

Co nas wyróżnia?

 

pewność odmiany

pewność odmian z własnych mateczników

 

duża sadzonka

duża sadzonka

 

szybka wysyłka

bezpieczna wysyłka

 

 

 

______________________________________________________

 szkolka traw ozdobnych w warszawie i na mazowszu

szkolka traw ozdobnych

 

 

Pewność odmian to jeden z punktów, który powinien być zagwarantowany kupującemu. Jesteśmy szkółką traw ozdobnych i bylin z 20 letnim doświadczeniem, która znajduję się pod Warszawą. Produkcja roślin oparta jest na rozmnażaniu wegetatywnym, czyli podziale roślin matecznych,  dzięki czemu jesteśmy w stanie Was zapewnić, że wysłana roślina jest tą, którą widzicie na zdjęciach. 

 

 

 

sadzonki traw ozdobnych  

 

 

Duża sadzonka to nie pusty frazes, lecz realna wartość naszych produktów. Większość sprzedawanych roślin w internecie posiada wspólną cechę, czyli małe doniczki w rozmiarze P9. System korzeniowy to serce naszych roślin dlatego dzięki dużej doniczce otrzymujecie dorodną, dużą sadzonkę, która dużo szybciej będzie cieszyła Wasze oko w ogrodzie. 

 

pakowanie sadzonek 

 

Oprócz tego wszystkiego staramy się nie szkodzić nadmiernie naszemu wspólnemu środowisku dlatego wysyłane sadzonki są pakowane w kartony, które pochodzą z drugiej ręki, dlatego nie zawsze są idealnie czyste. Wysyłka roślin odbywa się za pomocą torebek foliowych lub stretcha bez użycia dodatkowej taśmy, co umożliwia recykling takiego tworzywa poprzez umieszczenie go w odpowiednim pojemniku na odpady.

 

Sklep wysyłkowy z roślinamiSklep internetowy z trawami

  

 

 

 

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium