Dostawa

 

 

Dostawa

Cena dostawy kurierem jest stała i wynosi 19,99 zł niezależnie od wielkości zamówienia*
(*oprócz zamówień sadzonek w rozmiarach 4,5 L i 6 L - obecnie wysyłana jest max. 6 sztuk w jednej paczce)

 

Preferowaną formą dostawy jest kurier, dzięki któremu w 99% przypadkach czas transportu roślin to mniej niż 24h. Przy wyborze paczkomatów Inpost prosimy o jak najszybszy możliwy odbiór.

 

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do czwartku, aby nie było sytuacji, że rośliny będą musiały spędzić weekend w magazynie kurierskim.

 

Realizacja zamówienia obecnie trwa ok. 2-5 dni roboczych, jednak może on się wydłużyć lub skrócić.  Składa się na to parę czynników jak np. pogoda - w przypadku deszczowych dni sadzonki muszą odstać, przynamniej jeden dzień, aby "zniknął" nadmiar wody w doniczkach. Samo pakowanie roślin do wysyłki to skomplikowany proces, który diametralnie różni się od wysyłki innych produktów ze względu na różne rodzaje doniczek, wielkości części naziemnej, jej delikatność, konieczność dostosowania odpowiedniego kartonu do ilości sadzonek i odpowiedniego zabezpieczenia roślin, aby nie uszkodziły się w przesyłce. To wszystko znacznie wydłuża czas realizacji zamówień dlatego prosimy o cierpliwość :) 

 

Sprzedaż wysyłkowa roślin

 

 

 inpost


Wysyłki realizowane są przez kuriera InPost.

 

Przedpłata: 19,99 zł

Za pobraniem: 24,99 zł


Zamówienia za pobraniem wysyłane są maksymalnie do kwoty 600 zł Przesyłki dużych traw (4,5 L i 6 L) powodują wyższą cenę przy wyborze większej ilości, tzn:

-wysyłka 6 dużych traw to koszt 19,99 zł

7 - 12 to 39,99 zł 

13 - 18 to 59,99 zł 

19 - 24 to 79,99 zł

25 - 30 to 99,99 zł

 

W zależności od wielkości zamówienia możliwe są rabaty na wysyłkę. Więcej informacji w wiadomości e-mail lub przez messenger. 


Spowodowane jest to gabarytami i wagą wysokich traw ozdobnych. 

Przesyłki paletowe są możliwe po wcześniejszej konsultacji.

inpost

Przedpłata: 15,99 zł

do 13 kg

Przez gabaryty roślin wysyłka Inpost Paczkomaty jest ograniczona dlatego dla paczek powyżej 13 kg naliczana jest dodatkowa opłata przez konieczność wysyłki drugiej paczki. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium